• Konya19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiye’nin YouTube Yıldızları Ödül Töreni
2016-02-04 20:00:11

Türkiye’nin YouTube Yıldızları Ödül Töreni

YouTube’da içerik yaratıp paylaşan başarılı kanal sahipleri Türkiye’de ilk kez düzenlenen törende ödüllerine kavuştu.YouTube’da abone sayısı...
YouTube’da içerik yaratıp paylaşan başarılı kanal sahipleri Türkiye’de ilk kez düzenlenen törende ödüllerine kavuştu.

YouTube’da abone sayısı 500 bini aşan dijital çağın yeni nesil ünlüleri “Silver Play Button”, 1 milyonu aşanlar ise Gold Play Button ödüllerini teslim aldı. Ödül törenine “Miş Miş” şarkısıyla hızlı bir çıkış yapan Simge ve “Sor” şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Cem Belevi de katıldı.

 

 

 

İstanbul, 3 Şubat 2016 - YouTube’daki kanallarıyla yüz binlerce, hatta milyonlara ulaşarak günümüzün çok ekranlı hayatına ışık tutan yeni nesil ünlüler, 3 Şubat 2016 günü İstanbul’da, Türkiye’de ilk kez düzenlenen özel bir etkinlik olan “YouTube Ödül Töreni 2015”te buluştu.

 

 

 

Türkiye’de büyük ilgi gören ve Müzik, komedi, güzellik ve oyun gibi alanlarındaki kanallarının takipçi sayılarına göre “Gold Play Button” ve “Silver Play Button” kategorilerinde ödüllerini teslim alan YouTube Yıldızları, “YouTube Ödül Töreni 2015” etkinliğinde çok sayıdaki hayranları ile bir araya gelme fırsatı buldu.

 

 

 

“YouTube Ödül Töreni 2015”te YouTube içerik sağlayıcılarının yanı sıra “Miş Miş” şarkısıyla hızlı bir çıkış yapan Simge ve “Sor” şarkısıyla milyonların beğenisini kazanan Cem Belevi de sahne aldı.

 

 

 

Türkiye YouTube’u Seviyor...

 

2015 yılının ikinci çeyreği sonu itibariyle dünya genelinde insanların YouTube’da video izlemek için geçirdiği süre yıllık %60 artış ile son iki yılın rekorunu kırdı. Türkiye ise Aralık 2015 itibariyle yıllık %80’in üzerinde, mobil cihazlar üzerinden ise yaklaşık %200’lük artan izleme süresi ile başta İngiltere olmak üzere çok sayıda Avrupa ülkesini ve Rusya’yı geride bıraktı.

 

 

 

Bir milyon takipçiye ulaşarak Gold Play Button Ödülü alan kanallar:

 

YAPYAP

 

OHA Diyorum

 

Burak Oyunda

 

Cem Yılmaz

 

Netd Müzik

 

 

 

Beş yüz bin takipçiye ulaşarak Silver Play Button Ödülü alan kanallar

 

Pratik bilgiler

 

Tonguç Akademi

 

Webtekno

 

Kanal D

 

MuratAbiGF

 

Orkun Işıtmak

 

Oyunportal

 

LeafGaming35

 

Turkweb.tv

 

Kuzeyguney

 

Medcezir

 

Ruhi Çenet

 

Enes Batur

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim