• Konya27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ seçildi!
2015-12-04 15:00:02

‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ seçildi!

Türkiye Finans ‘Türkiye’nin en iyi İslami Bankası’ seçildiKatılım Bankacılığı’nın öncü ve yenilikçi kuruluşu Türkiye Finans, Dünya İslami...
Türkiye Finans ‘Türkiye’nin en iyi İslami Bankası’ seçildi

Katılım Bankacılığı’nın öncü ve yenilikçi kuruluşu Türkiye Finans, Dünya İslami Bankacılık Konferansı Performans Ödülleri 2015 kapsamında ‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ ödülüne layık görüldü.

 

Yüzde 67.03 ile çoğunluk hissesi Suudi Arabistan ve Körfez’in en büyük bankası National Commercial Bank‘a (NCB) ait olan Türkiye Finans, yenilikçi, katma değeri yüksek ürün ve hizmetler ile sektörde ulaştığı başarısını uluslararası ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Banka, Dünya İslami Bankacılık Konferansı Performans Ödülleri 2015kapsamında ‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ seçildi.

 

Her yıl dünya genelinde İslami bankacılık alanında başarılı ve yenilikçi kurumları seçenDünya İslami Bankacılık Konferansı (World Islamic Banking Conference), bu yıl 2-3 Aralık 2015 tarihleri arasında Bahreyn’de gerçekleştirildi. Konferans kapsamında düzenlenen ödül töreninde, 18 banka başarılı performansları ile ödüle hak kazandı.

 

Türkiye Finans’ın ‘Türkiye’nin En iyi İslami Bankası’ seçilmesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Türkiye Finans Genel Müdürü Osman Çelik, “Türkiye Finans olarak kuruluşumuzdan beri Katılım Bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden hem bireysel hem kurumsal bankacılıkta geniş bir ürün ve hizmet portföyü ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Köklü bilgi birikimimiz ve deneyimimizin yanı sıra yenilikçi ürünlerimiz ve güçlü sermaye yapımız bizi sektörde güçlü kılıyor. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ve kazandığımız ödüller de bunu kanıtlıyor. Ayrıca bu ödül; Türkiye Finans’a olan güvenin yanı sıra sektörümüzün ve Türkiye ekonomisinin geleceğine duyulan inancın da en önemli göstergesi. Bu başarıyı çalışanlarımızın üstün özverili çalışması ve katkısı sayesinde elde ettik. Her bir çalışanımızın bu ödülde emeği büyüktür. Önümüzdeki dönemde de hep birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim