• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk basketboluna büyük destek için imzalar atıldı
2016-01-24 16:30:02

Türk basketboluna büyük destek için imzalar atıldı

Son yıllarda büyük başarılara imza atan Türk basketboluna destek veren tatilsepeti.com, Spor Toto Basketbol Ligi’nin Resmi Seyahat ve Tatil Sponsoru oldu.Türkiye’de...
Son yıllarda büyük başarılara imza atan Türk basketboluna destek veren tatilsepeti.com, Spor Toto Basketbol Ligi’nin Resmi Seyahat ve Tatil Sponsoru oldu.

Türkiye’de basketbolun son yıllarda hızlı yükseliş trendine paralel olarak, hem milli takım hem de kulüpler seviyesinde önemli başarılara imza atıldı. Türkiye’nin lider turizm portalı tatilsepeti.com da basketbol sporunun gelişimine katkıda bulunmak ve daha geniş kitlelere ulaşmasına destek olmak amacıyla Spor Toto Basketbol Ligi’nin Resmi Seyahat ve Tatil Sponsoru oldu.

 

 

 

Sponsorluk anlaşması hakkında bilgi veren tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, “Her şeyden önce Basketbol Süper Ligi’nden 10 takımımızın Avrupa’da ülkemizi temsil ediyor olmasını son derece değerli buluyoruz. Ayrıca, lig birçok otorite tarafından Avrupa’nın en iyi ve en rekabetçi basketbol ligi olarak da gösteriliyor. Son beş yıl içinde dört farklı şampiyonun çıkması da rekabetin ne denli yoğun olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Avrupa’nın en iyi teknik adamlarının ve oyuncularının da tercihlerinde Basketbol Süper Ligi’ni ön planda tuttuklarını görüyoruz. Tüm bunlara ek olarak, basketbolseverlerin büyük bir heyecanla ligi takip ediyor olmalarını da dikkate değer buluyoruz. Şirket olarak bu başarıları önemsememiz ve basketbolun gelişimine katkı sağlamak istememiz sponsorluk kararımızın en büyük sebeplerinden. Bunun yanında, basketbol izleyen kitlenin eğitimli, trendleri takip eden ve sosyoekonomik açıdan üst seviyede bir kitle olduğunu söyleyebiliriz. Bu da tatilsepeti.com olarak bizim hedef kitlemiz ile örtüştüğü anlamına geliyor. Pazarlama iletişimi anlamında doğru bir sponsorluk olduğuna inandık” dedi.

 

 

 

Temsili imza töreninde tatilsepeti.com ile yapılan sponsorluk anlaşması ile ilgili bilgi veren Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu “Ligimize destek veren sponsorlar, ligimizin iletişimini güçlendirmekle birlikte ligimizin marka değerini de daha yukarıya taşıyor. Türk basketbolu, sponsorların değer aktarımı için günden güne gelişen bir iletişim platformu haline geliyor” diye konuştu. Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak ise, “tatilsepeti.com ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının Türk basketbolunun gelişimi ve daha büyük başarılar elde etmesi için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Spor Toto Basketbol Ligi ve tatilsepeti.com’un işbirliği tüm camiaya büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

 

 

 

tatilsepeti.com ile Spor Toto Basketbol Ligi arasındaki imza töreni 23 Ocak Cumartesi günü Wyndham Grand İstanbul Levent otelinde gerçekleştirildi. Basketbola yönelik yapılan çalışmalar, lig yatırımları ve sponsorluk bilgilerinin paylaşıldığı toplantıya tatilsepeti.com ekibinden Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal ve Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak ve basketbol oyuncusu Khem Birch katıldı.

 

 

 

Basketbolcular tatilci olduğunda

 

Spor Toto Basketbol Ligi sponsorluğu kapsamında “Kaçırmazsan Kazanırsın” isimli reklam kampanyasını başlatan tatilsepeti.com, sponsorluğu ile birlikte tatilcilerin faydalanabileceği fırsatları da esprili bir dille duyuruyor. tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Karayal, “TV, radyo, basılı mecralar, internet gibi kanalları içeren reklam çalışmamızın ilk aşamasında, basketbolcuların farklı tatil aktivitelerinde görüntülendiği 3 farklı reklam spotu hazırladık ve kampanyamızı duyurmaya başladık” dedi. Tatil ve basketbol terimlerini birleştiren eğlenceli reklamlarda basketbolun ünlü yıldızları Khem Birch, Erik Murphy, Şafak Edge, Kenny Gabriel, Novica Veličković rol alıyor.

 

 

 

 

 

 

tatilsepeti.com hakkında:

 

Temelleri 2002 yılında atılan tatilsepeti.com, 2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. tatilsepeti.com, yıllık 16 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 33 milyonun üzerindeki ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin lider turizm portalı olma özelliğine de sahiptir. Yurt içi online satışta sektör lideri olan tatilsepeti.com, 2009 yılında dünyanın en büyük online seyahat portallarından Expedia ile anlaşarak yurt dışı tatil satışına başlamıştır. tatilsepeti.com, 2013 yılı mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım almıştır. Ayrıca tatilsepeti.com, 2014 yılı nisan ayında Antalya’da yeni bir çağrı merkezi kurmuştur.

 

 

 

tatilsepeti.com, en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi-sonrası hizmetiyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Bu nedenle tatilsepeti.com, bugün Türkiye’nin en saygın tur operatörlerini, 2.000’i aşkın yurt içi ve 100.000’den fazla yurt dışı oteli, yüzlerce yurt içi ve yurt dışı turu ve binlerce uçak bileti destinasyonunu bir arada sunmaktadır.

 

 

 

tatilsepeti.com vizyonunu, insanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen, lider internet turizm markası olarak belirlemiştir. tatilsepeti.com’un deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi bu vizyonu gerçekleştirmede en önemli role sahiptir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim