• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Terörün gerçek yüzünü görmüyorlar
2016-01-24 19:30:02

'Terörün gerçek yüzünü görmüyorlar'

Erdoğan, Ommer Otel'de düzenlenen Kayseri Ticaret Odası 120'nci Onur Yılı programına katıldı.Programda, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Lütfi...
Erdoğan, Ommer Otel'de düzenlenen Kayseri Ticaret Odası 120'nci Onur Yılı programına katıldı.

Programda, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Lütfi Elvan, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak da yer aldı.

 

Erdoğan burada yaptığı konuşmada isim vermede Türkiye'nin müttefiklerinin ve ulsulararası toplumun Türkiye'nin 'terörle mücadelesi'ne yeterince destek vermemekle eleştirdi. Erdoğan, "Yakın müttefiklerimiz başbaşa oturduğumuzda , evet 'bu bölücü terör örgütüdür' diyorlar. Ancak ulsulararası toplum terörün gerçek yüzünü görmüyor. görmek istemiyor. Ülkemizi terörle mücadelesinde yalnız bırakanlar, kendileri yarın aynı soruna düçar olacaklardır. Onun için o ne diyor, bu nediyor diye tereddüt gösteremeyiz. Ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. " diye konuştu. 

Devlet Kürtleri öldürüyor diyorlar. Elinize, dilinize dursun. Bunu diyenler 1128 sözde akademisyen. Hayatta o bölgelere gidip, bölge halkıyla görüştükleri yok. Biz kefenimizi giydik bu yola öyle çıktı. Bu ülkede bölücülük, ayrımcılık yok. Olmayacak. Biz tek milletiz. Devlet içinde devleti asla kabul edemeyiz. Buna karşı mücadeleyi veriyoruz ve vereceğiz. Bu toprakların içerisinde yer alanlar, bu hukuk devleti içinde yasalara uymak zorundadırlar. Kimse bu vatan toprakları üzerinde operasyon yapamaz. Yapan olursa bu milletin ta kendisini karşısında bulur."

 

Diyarbakır'da okulun bahçesine el yapımı bomba atıyorlar. Ey akademisyenler bu alçakların yanında nasıl duruyorsunuz? Bunlar bir akademik terörün aktörleridir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim