• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
2015-12-23 14:45:03

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından DenizBank sponsorluğunda hayata geçirilen “Tarım ve İnsan” fotoğraf yarışmasının ödül...
T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından DenizBank sponsorluğunda hayata geçirilen “Tarım ve İnsan” fotoğraf yarışmasının ödül töreni Ankara’da yapıldı.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, “Ülkemizin dört bir yanındaki çiftçilerimize DenizBank Tarım Bankacılığı ayrıcalığını sunarken, diğer yandan hayata geçirdiğimiz sosyal içerikli faaliyetlerimizle hayatlarına olumlu yönde katkı sağlamaya çalışıyoruz. Mutlu ve yüzü gülen çiftçiler en büyük hayalimiz. Bankamızın tarım bankacılığındaki başarı serüveninin ardında da bu hayal yatıyor” diye konuştu.

 

Tarım sektörüne en yüksek tutarda kredi kullandıran özel banka olarak sektöre sağladığı finansal desteğin yanı sıra, üreticiyi bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik danışmanlık hizmetleriyle de Türk tarımına katkı sağlamayı ve üreticinin yüzünü güldürmeyi amaç edinen DenizBank, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile birlikte sektöre destek vermeye devam ediyor.

 

Banka bu kapsamda T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğiyle “Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması”nın yedincisini hayata geçirdi. Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, üretici, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katıldılar.

 

Yarışmanın ödül töreni, 23 Aralık 2015, Çarşamba günü Ankara’da gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bakanlık Eğitim, Yayım ve Yayınlar Daire Başkanı Halil İbrahim Gül, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, iki kurumun temsilcileri ve yarışmacılar katıldı. Verilen ödüller ise şu şekilde oluştu;

 

Genel Kategori Birincilik

 1. Ali Haydar Ceylan / İzmit
 2. Ali Mermertaş / Trabzon

 

Genel Kategori İkincilik

 1. Ahmet Fatih Sönmez / Van
 2. Alp Yetimoğlu / Giresun

 

Genel Kategori Üçüncülük

 1. Batuhan Beceren / Bursa
 2. Ekrem Şahin / Antalya

 

DenizBank Özel Ödülü

 1. Dilek Erim / İstanbul

 

Çiftçi & Üretici Kategorisi

 1. Celalettin Tavuskerli / Muş
 2. Hatice Toker / Mersin

 

Öğrenci Kategorisi

 1. Burcu Emektar / Kocaeli
 2. Hasan Zer / Kocaeli

 

Toprak Kategorisi

 1. Caner Başer / İstanbul
 2. Nuri Çorbacıoğlu / Kayseri

 

Bakanlık Çalışanları Kategorisi

 1. Hatice Akyol / Aydın
 2. Özlem Koç / Samsun

 

DenizBank Çalışanları Kategorisi

 1. Muhammet Ceylan / İstanbul
 2. Mesut Saraç /Isparta
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim