• Konya24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sportif Pazarlamada Yeni Oluşum: Galaktikos
2015-12-09 17:15:03

Sportif Pazarlamada Yeni Oluşum: Galaktikos

Galaktikos’un birlikte çalıştığı yıldızlar arasında kimler var?Türkiye’de sportif pazarlama anlayışını bireysellikten uzaklaştırarak profesyonel...
Galaktikos’un birlikte çalıştığı yıldızlar arasında kimler var?

Türkiye’de sportif pazarlama anlayışını bireysellikten uzaklaştırarak profesyonel çerçevede yönetme hedefiyle yola çıkan Galaktikos, sporcuların marka ilişkileri, imaj yönetimleri ve kariyer planlamaları konusunda yaratıcı çözümler sunuyor. Galaktikos’un birlikte çalıştığı yıldızlar arasında; Raul Meireles, Bruno Alves, Caner Erkin gibi tecrübeli futbolcuların yanı sıra Salih Uçan, Enes Ünal, Okay Yokuşlu ve Atınç Nukan gibi genç starlar da yer alıyor.

 

 

 

Türkiye’nin sporculara yönelik ilk ‘değer yönetimi’ ajansı Galaktikos, Türkiye’de sportif pazarlama anlayışını bireysellikten uzaklaştırarak profesyonel çerçevede değerlendiriyor ve yönetiyor. Hüseyin Camcı ve Kerem Mutlu’nun ortaklığında hayata geçirilen Galaktikos, sportif pazarlama alanında yeni yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor.

 

 

 

Artık endüstriyel boyutta değerlendirilen futbol ve öne çıkan diğer spor branşlarından gözde sporcularla çalışan Galaktikos’un hedefleri arasında sporcuların maddi ve manevi yönde gelişimlerinin desteklenmesi, markalarla sporcular arasında doğru işbirliklerinin kurulması, etkili iletişim stratejilerin oluşturulması, sporcuların imajlarının doğru şekilde yönetilmesi, sporcuların aktif spor hayatlarını tamamladıktan sonraki döneme en ideal şekilde hazırlanmaları gibi konularda sporculara destek vermek yer alıyor.

 

 

 

Galaktikos’un birlikte çalıştığı yıldızlar arasında; Raul Meireles, Bruno Alves, Caner Erkin, Selçuk İnan, Mehmet Topal gibi ünlü futbolcuların yanı sıra Salih Uçan, Enes Ünal, Okay Yokuşlu ve Atınç Nukan gibi genç yetenekler de bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim