• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Putinden NATOya aşklı mesaj
2016-01-12 10:30:10

Putin'den NATO'ya "aşk"lı mesaj

Ülkesinin NATO ile işbirliğini canlandırmak istediğini açıklayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "Ama her şey gerçek hayattaki gibi. Aşk, karşılık...
Ülkesinin NATO ile işbirliğini canlandırmak istediğini açıklayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "Ama her şey gerçek hayattaki gibi. Aşk, karşılık gördüğü zaman mutluluk verir. Bizimle işbirliği yapmak istenmiyorsa, biz ne yapalım” dedi.

Deutsche Welle Türkçe'nin haberine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Bild gazetesine verdiği mülakatta, “Rusya NATO ile yeniden işbirliği yapmak istiyor. Bunun için yeteri kadar neden ve fırsat var” dedi.

Putin sözlerini “Ama her şey gerçek hayattaki gibi. Aşk, karşılık gördüğü zaman mutluluk verir. Bizimle işbirliği yapmak istenmiyorsa, biz ne yapalım”, diyerek sürdürdü.

"Rusya'ya kulak vermekte fayda var"

Sekizler Grubu buluşmalarına yeniden katılabilmeyi arzuladığını da belirten Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin “Bu buluşmalar yararlı oluyordu. Çünkü farklı görüşleri öğrenmekte ve Rusya'ya kulak vermekte fayda vardır”, görüşünü dile getirdi.

2014 yılında Kırım'ın Rusya tarafından ilhak etmesinin gerginliğe yol açması nedeniyle Rusya Yediler Grubu ülkeleri tarafından zirve buluşmalarına davet edilmiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim