• Konya27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHPden Fatih Portakala tepki
2016-01-21 10:15:04

MHP'den Fatih Portakal'a tepki

MHP, Twitter'dan Devlet Bahçeli'nin genel başkanlığıyla ilgili anket düzenleyen gazeteci Fatih Portakal'a "alçalmış" ve "insanlığını yitirmiş" ifadelerinin...
MHP, Twitter'dan Devlet Bahçeli'nin genel başkanlığıyla ilgili anket düzenleyen gazeteci Fatih Portakal'a "alçalmış" ve "insanlığını yitirmiş" ifadelerinin yer aldığı bir Twitter mesajıyla tepki gösterdi.

Milliyetçi Hareket Partisi, sosyal medya hesabından gazeteci Fatih Portakal'a ağır eleştirilerde bulundu.

Fatih Portakal, sosyal medya hesabı üzerinden, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili bir anket yaptı. Tepki çeken ankette takipçilerine, "Sizce Devlet Bahçeli geçirdiği kalp operasyonundan sonra sağlık gerekçesiyle genel başkanlığı bırakır mı?" sorusunu yöneltti.

Sizce #DevletBahçeli geçirdiği kalp operasyonundan sonra sağlık gerekçesiyle genel başkanlığı bırakır mı?

— fatih portakal (@fatihportakal) 20 Ocak 2016

Bunun üzerine MHP'nin Twitter hesabından konuyla ilgili Portakal'a ağır ifadeler içeren bir cevap verildi. Portakal'a cevaben, "Fox TV'nin Soytarısı Fatih Portakal Liderimiz Devlet Bahçeli'nin sağlığı üzerinden anket-hesap yapacak kadar alçalmış, insanlığını yitirmiştir" ifadeleri kullanıldı.

#FoxTVninSoytarısı @fatihportakal Liderimiz Devlet Bahçeli'nin sağlığı üzerinden anket-hesap yapacak kadar alçalmış, insanlığını yitirmiştir

— MHP (@MHP_Bilgi) 20 Ocak 2016

Fatih Portakal MHP'den gelen açıklamanın ardından sosyal medya hesabından "Ekrandan ilk gün geçmiş olsun dileğinde bulunan kişiye keşke bu sözü kullanmasaydınız. Tepki hakaretsiz de olabilirdi. Kurumsal @MHP_Bilgi den özür bekliyorum. Aksi takdirde yargıya başvurup, 1 tl'lik manevi tazminat davası açacağım" ifadelerini kullandı.

Kurumsal @MHP_Bilgi den özür bekliyorum. Aksi takdirde yargıya başvurup, 1 tl'lik manevi tazminat davası açacağım.

— fatih portakal (@fatihportakal) 20 Ocak 2016

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim