• Konya8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meral Akşener beklenen açıklamayı yaptı
2015-11-30 14:00:03

Meral Akşener beklenen açıklamayı yaptı

MHP'de genel başkanlık için aday olması beklenen Meral Akşener, olağanüstü kurultay çağrılarıyla ilgili açıklama yaptı.Geçmişi takılıp geleceği...
MHP'de genel başkanlık için aday olması beklenen Meral Akşener, olağanüstü kurultay çağrılarıyla ilgili açıklama yaptı.

Geçmişi takılıp geleceği kaybedemeyiz. Tarihin kaybettikleri tarihi gerçekleştirenlerdir. Tüm kalbimle inanıyorum ki delegelerimiz MHP’de bir ilki başaracaklar. Olağanüstü Kurultayımızı iktidar yürüşümüzü başlatacaktır. İnanıyoruz ve biliyoruz ki iktidarın tek alternatifi MHP’dir. MHP partilerden bir parti değildir, üç bin yıldır tarih sahnesinde yer alan büyük Türk milletinin büyük yol arkadaşıdır. Hiçbir mensubumuz MHP’den daha büyük ve daha önemli değildir. Tesadüfen bir araya gelmiş insanlar değiliz, canlarını fade etti arkadaşlarımız partimiz için.

 

Parti için muhalefet olarak değerlendiremeyiz bunları. Ne kıracak kalbimiz, ne dışlayacak ülküdaşımız var. Biz kirli ve gizli senaryoların bozulması için kararlıyız. Türkiye’nin geleceği söz konusu olduğunda girdiğimiz mücadeleye kazanmak ve kaybetmek üzerinden bakmayız ve bakmaya müsade etmeyiz.

 

MHP’nin içine düştüğü durum Türkiye’nin içine düştüğünden farklı düşünülemez. İsimlerin tek tek bir önemi yoktur, ırmağa akan yüreklerin önemi vardır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim