• Konya14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İsviçreli Kız, Babası İle Türk Eşini Öldürdü
2015-12-17 10:30:06

İsviçreli Kız, Babası İle Türk Eşini Öldürdü

İsviçre’nin kuzeyindeki Hemmental bölgesinde yaşayan Cassandra D. adlı kadın, babası Rolf B. (56) ve 26 yaşındaki Türk eşi Kenan D.’yi bıçaklayarak...
İsviçre’nin kuzeyindeki Hemmental bölgesinde yaşayan Cassandra D. adlı kadın, babası Rolf B. (56) ve 26 yaşındaki Türk eşi Kenan D.’yi bıçaklayarak öldürdü.

Dünyanın en sakin ülkelerinden İsviçre gene bir Türk’ün adının karıştığı i konuşuyor.

Schaffhausen Polis Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, 26 yaşındaki Cassandra’nın cinayetleri annesi Marijiana B. (53) ile birlikte işlediği belirtildi. Yerel basına konuşan civar sakinleri, genç çiftin yeni evlendiğinin altını çizerek, “Perdeleri hep kapalıydı, içe kapanık bir hayat sürerlerdi. Kimse haklarında fazla bir şey bilmezdi.

Ancak sık sık kavga ediyorlardı, hatta sokakta birbirlerine saldırdıklarını bile görmüştük. Cinayetin işlendiği gün evden bağrışmalar geliyordu” şeklinde konuştu.

ANNE KIZ GÖZALTINDA

Son günlerde ayrı yaşadığı belirtilen çiftin bir de kızları olduğu, ufak kızın ise babası Kenan ile birlikte yaşadığı ifade edildi. Araştırmanın devam ettiğini duyuran bölge polisi, ufak kızın cinayetin işlendiği sırada evde olmadığını açıkladı. Bölge polisi ayrıca, cinayetten 4 hafta evvel Kenan’ın,kayınpederi Rolf ile tartıştığını ve kavga sırasında Rolf’un kaburgalarını kırdığını belirtti. Polis kayıtlarına göre; Kenan, kaldıkları dairenin kirasını kayınpederine ödememiş, bunun üzerine de Rolf, genç çifti yaşadıkları daireden çıkartmak istemişti. Anne-kızın ise gözaltına alındığı duyuruldu.

Kaynak: mynet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim