• Konya4 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“İktidar artık yoruldu”
28 Mayıs 2018 Pazartesi 21:34

“İktidar artık yoruldu”

CHP Konya Birinci Sıra Milletvekili Adayı Abdüllatif Şener CHP Konya İl Başkanlığında partililerin katılımıyla basın toplantısı gerçekleştirdi.

 


16 YILLIK BİR İKTİDAR DÖNEMİ ERDOĞAN’I YORDUCHP Konya Birinci Sıra Milletvekili Adayı Abdüllatif Şener CHP Konya İl Başkanlığında partililerin katılımıyla basın toplantısı gerçekleştirdi. Çarpıcı açıklamalarıyla dikkat çeken Şener, “Seçim hileleri yapılmadan, millet iradesi sandıktan doğru olarak çıksın istiyoruz” dedi.

16 yıllık bir iktidar döneminin ardından iktidarı ve sayın genel başkanını çok yorulmuş olarak gördüğünü söyleyen Şener, “Ülkeye zarar veren bir nitelikte siyaset yapmaya devam ettiğini görüyoruz. Bunca yorgunluk peşinden şiddet ve hiddeti getirmekte ve her konuştuğunda ülkeye zarar veren bir iktidar partisi başkanı vardır. 82 milyon insanımız böyle bir zulme tahammül edemez. 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin yeni ufuklara CHP ile açılacağı bir önem olacak. CHP’nin seçim bildirgesi samimi ve gerçekçidir” dedi.

 

“YOLSUZLUKLAR TAVAN YAPTI”
Yoksulluk ve yolsuzlukların ortadan kaldırılmadığını sözlerine ekleyen Şener, “Medya denetiminin olmadığı bir ülkede yolsuzluklar tavan yapmıştır. Eğer bu ülkede yolsuzluk konuşulamıyorsa bu ülke Dünya’da en fazla yolsuzluk yapılan ülkedir” şeklinde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önce maliye bakanı olduğunu söyleyen Şener, unvanlarımın hiçbirini sayın cumhurbaşkanından almadım ama o bütün unvanlarını bana borçludur” ifadelerini kullandı. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim