• Konya7 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fenerbahçeden Gökhan Gönül açıklaması
2016-06-27 17:45:03

Fenerbahçe'den 'Gökhan Gönül' açıklaması

Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ün Sabah, Fotomaç ve Takvim Gazeteleri'nde çıkan haberlerine ilişkin açıklama yapıldı.Bugünkü Sabah, Fotomaç ve Takvim...
Fenerbahçe'den Gökhan Gönül'ün Sabah, Fotomaç ve Takvim Gazeteleri'nde çıkan haberlerine ilişkin açıklama yapıldı.

Bugünkü Sabah, Fotomaç ve Takvim Gazeteleri'nde, Gökhan Gönül'ün, bir Beşiktaşmuhabirine verdiği demeç tarafımızdan dikkatle takip edilmiştir.

Gökhan Gönül ile ilgili kulübümüz, yaşananları son derece açık bir şekilde kamuoyuyla paylaşmış, futbolcuya ise birkaç soru yöneltmiş ve fakat halen bu sorularla ilgili herhangi bir cevap alamamıştır.

Gökhan Gönül, çıkan haberde ısrarla konunun parayla ilgisi olmadığını ve "Yanındaki oyuncu ne kadar alıyor, neden fazla alıyor gibi bir düşüncesinin olmadığını" belirtmiş olsa da, gerçeklerin böyle olmadığı hem Gökhan, hem menajeri, hem de Başkanımız ve yöneticilerimiz tarafından gayet iyi bilinmektedir. Dolayısıyla, profesyonel futbolculuk kariyeri hali hazırda devam eden futbolcunun bu tarz demeçleri en başta kendisine zarar vermektedir.

Oyuncu, kendisine teşekkür eden kulübümüzle buna rağmen tekrar iletişime geçerek, kulüpten ayrılma konusunda verdiği kararından pişman olduğunu, koşulsuz olarak kulüpte kalmak istediğini, bunun için yapması gereken her türlü fedakarlıktan çekinmeyeceğini beyan etmiş olmasına rağmen, bu süreçte bir çok kez emsaline rastladığımız gibi sözleri ve eylemleri birbiri ile örtüşmemiştir. Keza, kamuoyu nezdinde kulübümüz tarafından kendisine yöneltilen birkaç basit soru, halen karşılık bulmamıştır.

Konuyla ilgili olarak futbolcu hakkında kulübümüz, nihai düşüncesini kamuoyuyla paylaşmıştır. Buradan hareketle, oyuncunun kendi bekası adına konunun gerçek bilgiler içermeyen demeçlerle daha fazla uzamaması ve uzatılmaması, beklentimizdir. Oyuncuya bir başka tavsiyemiz ise, basında, hakkında çıkan haberler üzerine her defasında kendisini aklamak için kulüp mensuplarımızı aramak yerine, yalan haberyaptığını bize ifade ettiği kişiler ile temasa geçmesi ya da haberleri bizzat kendisinin yalanlamasıdır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim