• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Elele AVON Kadın Ödülleri 2015
2016-01-15 11:15:03

Elele AVON Kadın Ödülleri 2015

10 kategoride 49 ismin aday gösterildiği ödüllerde bu yıl ayrıca bir ilk yaşandı.AVON ve Türkiye'nin en köklü kadın dergilerinden Elele 2015’e damgasını...
10 kategoride 49 ismin aday gösterildiği ödüllerde bu yıl ayrıca bir ilk yaşandı.

AVON ve Türkiye'nin en köklü kadın dergilerinden Elele 2015’e damgasını vuran yılın kadınlarını ve erkeğini ödüllendirdi. 10 kategoride 49 ismin aday gösterildiği ödüllerde bu yıl ayrıca bir ilk yaşandı. Başarılı kadınların ödüllendirildiği gecede, kadınların son dönemde en çok beğendiği erkek oyunculardan Barış Arduç’a 2015’in İlham Veren Erkeği ünvanı verildi.

 

130 yıldır dünyanın dört bir yanında milyonlarca kadına güzellik katan AVON ile Türkiye'de kadınların en çok güvendiği dergi Elele, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Kadın Ödülleri”ne birlikte imza attı. Kendi alanlarında önemli başarılan elde eden oyuncu, yazar, girişimci, şarkıcı, gazeteci, bilim kadını, sporcu gibi meslek gruplarıyla sosyal sorumluluk projeleri, güzel sanatlar gibi 10 farklı kategoriden 49 başarılı ismin aday olduğu ödül gecesinde bu yıl bir de sürpriz vardı.Türkiye’de ilham veren 5 erkek de "Elele AVON Kadın Ödülleri 2015" için aday olan isimler arasında yer aldı. 14 Ocak’ta Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde Yılın Gazetecisi Ezgi Başaran, Yılın Girişimcisi Buse Terim, Yılın Yazarı Şebnem Burcuoğlu, Yılın Bilim Kadını Elif Genceli Güner, Yılın Şarkıcısı Demet Akalın, Güzel Sanatlar kategorisinde Yılın Sanatçısı Lara Melda Ömeroğlu, Yılın Sporcusu Şahika Ercümen, Yılın Oyuncusu Burçin Terzioğlu, Sosyal Sorumluluk kategorisinde Yılın Kadını Esra Erol oldu. Yılın İlham Veren Erkeği ödülünü ise Barış Arduç aldı. Elele AVON Kadın Ödülleri’nde “Yılın AVON Kadını” kategorisinde ise 2015 yılında başarı hikayesiyle ilham vermiş en güçlü AVON Temsilcisi Ezel Ün oldu. Ödül töreninde ayrıca, 2015 yılında Meme Kanseri ile Mücadele projesine en fazla destek veren AVON Temsilcileri Pembe Melek kategorisinde ödüllerini kucakladı.

 

AVON Türkiye Genel Müdürü Angela Cretu tören öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 

‘130 yıldır kadınları güzelleştirerek güçlendirmeyi misyon edinen AVON olarak artık kozmetik ürünlerinin çok ötesinde bir anlam ifade ediyoruz. 6 milyondan fazla AVON Temsilcisi ile oluşturduğumuz global hareketle; kadınlara finansal özgürlük fırsatları sunarak onların refahı için mücadele ediyoruz. Türkiye’deki yüzbinlerce AVON kadını ve on milyonlarca müşterimiz adına, bize gelecek için umut veren ve "güzelliğin dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğine" inandıran tüm adaylarımıza teşekkür etmek istiyorum.’

 

 

 

Elele AVON Kadın Ödülleri 2015’te ödül alan isimler önce halk oylamasına sunuldu. Sonrasında adaylar; Hülya Koçyiğit, Mehmet Y.Yılmaz, Ertuğrul Özkök, Nihat Odabaşı, Aret Vartanyan, Leyla Alaton, Esin Övet, Ayşe Arman ve Ahmet Güneştekin’den oluşan Yılın Kadınları 2015 Jürisi tarafından değerlendirmeye alındı ve birinciler belirlendi.

 

 

 

AVON Nedir? 

 

AVON 130 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını temsil eden bir şirkettir. Yıllık geliri yaklaşık 9 milyar dolar olan AVON’un ürünleri, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından satılmaktadır. Kozmetik, cilt bakımı, parfüm, moda ve ev kategorilerinde ürünler sunan AVON’un, AVON Color, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft, ve Advance Techniques markaları yakından tanınmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim