• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dünyaca ünlü hayat kadını öldü
2015-12-22 23:30:02

Dünyaca ünlü "hayat kadını" öldü

Fransa'nın bir zamanlar dünyada ünlü olan "hayat kadını", Madame Claude öldü.Adres defterinde İran Şahı Rıza Pehlevi, John Kennedy, Giovanni Agnelli...
Fransa'nın bir zamanlar dünyada ünlü olan "hayat kadını", Madame Claude öldü.

Adres defterinde İran Şahı Rıza Pehlevi, John Kennedy, Giovanni Agnelli gibi dünya liderleri ve tanınmış kişilerin bulunduğu söylenen Fransa'nın bir zamanlar dünyada ünlü olan "hayat kadını", Madame Claude öldü. Madame Claude 92 yaşındaydı.

 

BFM TV haber kanalı, Fransızların dünyaca ünlü "hayat kadını" Madame Claude'un öldüğünü duyurdu. 1960-1970 senelerinde Fransa'nın en lüks "hayat kadını" servisine sahip olmakla övünen Madame Claude "Ben bu meslekte çirkin görünen her şeyi yok ettim" diyordu.

 

500 kadar hayat kadını ve birkaç "hayat erkeği" ile çalıştığı bilinen Madame Claude, Fransa'da yasak olan "fuhuş" suçundan 4 ay hapis yatmıştı

 

92 yaşında ölen Madame Claude, hiçbir müşterisine ait sırrı medya ile paylaşmadı. Adres defterinde İran Şah'ı Pehlevi, John Kennedy, Giovanni Agnelli gibi tanınmış kişiler olan Madame Claude'un, bazı müşterilerinden yatakta aldığı sırları devlet mercilerine ilettiği ve bu yüzden yaptığı işe müsaade edildiği söyleniyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim