• Konya14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doktorların işini kolaylaştırıcak anlaşma
2016-01-19 22:00:02

Doktorların işini kolaylaştırıcak anlaşma

Türk Tabipleri Birliği (TTB)ve DRD Filo Kiralama önemli bir anlaşmaya imza attı.Anlaşma kapsamında Türkiye çapında görev yapan TTB üyesi 90 bin hekime...
Türk Tabipleri Birliği (TTB)ve DRD Filo Kiralama önemli bir anlaşmaya imza attı.

Anlaşma kapsamında Türkiye çapında görev yapan TTB üyesi 90 bin hekime özel ‘Doktor Hizmet Paketi’ geliştirildi.

 

 

 

Hekimlerin her an hastaya ulaşma, hızlı aksiyon alma gibi mecburiyetleri göz önüne alınarak hazırlanan pakette bu çalışmaya özel olarak; vale, güvenli sürüş eğitimi, il plaka seçimi, ikinci el danışmanlık, özel tasarlanmış trafik çantası bulunuyor.

 

 

 

DRD’den 24 – 36 ay aralığında uzun dönem otomobil kiralayan TTB üyeleri bu hizmetlerden ek ücret olmadan yararlanabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DRD Filo Kiralama, Türkiye çapında görev yapan TTB üyesi 90 bin hekime özel ‘Doktor Hizmet Paketi’ geliştirdi. Doktorların mevcut zorlu çalışma koşulları ve iş yoğunlukları göz önüne alınarak, araçları ile ilgili tüm operasyonel ve mali yükleri ortadan kaldıracak -doktorlara özel- bir hizmet paketi geliştirilmesi konusunda TTB’nin talebi ile gelişen iş birliğinde; DRD tarafından birçok ayrıcalıklı hizmet sunulacak. Bu hizmet paketi ile doktorlara aylık sabit kira ödemeleri ile 24 aydan 36 aya kadar diledikleri marka ve model aracı kiralama imkanı sunulurken; bakım onarım, 7/24 yol yardım, servis hizmetlerinde vale imkanı, sigorta, lastik, mevcut araçlarının 2’inci El’de değerlendirilmesine yönelik danışmanlık, güvenli sürüş eğitimleri gibi geniş kapsamlı bir hizmetler bütünü de sunuluyor.

 

 

 

 

Operasyonel kiralama sektörünün yerli sermayeye sahip en büyük markası DRD Filo Kiralama, meslek grupları için özel olarak tasarladığı yeni stratejisinin ilk ve önemli bir adımını, Türk Tabipleri Birliği (TTB) işbirliği ile attı. TTB tarafından gelen talep sonrasında DRD Filo Kiralama, yaptığı pazar araştırmaları ve hekimlerin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye çapındaki TTB üyesi olan tüm hekimlere özel bir ‘Doktor Hizmet Paketi’ sunmaya başladı. Hekimlerin mevcut zorlu çalışma koşulları ve iş yoğunlukları göz önüne alınarak zaman ve bütçe verimliliği hedeflenen bu hizmet paketi ile doktorlara aylık sabit kira ödemeleri ile 24 aydan 36 aya kadar diledikleri marka ve model aracı kiralama imkanı sunulurken; bakım onarım, 7/24 yol yardım, servis hizmetlerinde vale imkanı, sigorta, lastik, mevcut araçlarının 2’inci El’de değerlendirilmesine yönelik danışmanlık, güvenli sürüş eğitimleri, HGS yönetimi, araç transferi ve mobil aplikasyon desteği gibi geniş kapsamlı bir hizmetler bütünü sunuluyor. Bu hizmetleri almak isteyen hekimlerin, DRD ile www.drd.com.tr web adresinden veya 0850 911 1 724 nolu DRD Çağrı Merkezi’nden iletişime geçerek, TTB üyeliklerini beyan etmeleri yeterli olacak.

 

 

 

 

TTB Merkez Konseyi Başkanı Dr. Bayazıt İlhan; “Hekimlerimiz çok zor koşullarda, büyük özveriyle ülkenin dört bir yanında yurttaşlarımıza sağlık hizmeti veriyor, en değerli varlığımız olan sağlığımızı korumaya ve geliştirmeye çalışıyorlar. Hekimlerimizin yaşamını kolaylaştıracak avantajlı teklifler geliştiren DRD’ye bu katkılarından dolayı çok teşekkür ediyor, tüm sürücülerin araçlarını kazasız, kötülüklerden uzak günlerde kullanmalarını diliyoruz” dedi.

 

 

 

 

Hekimler için araç sahibi olmanın getirdiği her türlü operasyonel ve mali yükü ortadan kaldırdıklarını belirten DRD Genel Müdürü İlkay Ersoy; “25 bin adedi aşkın araç filomuz ve ülke genelinde yaygın 1.200 anlaşmalı servis ağımız ile artık hekimlerimizin de hizmetindeyiz. Hekimlerimizden gelen taleplerden ve DRD olarak gerçekleştirdiğimiz pazar araştırmalarından yola çıkarak, TTB üyesi hekimlerimizin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik hazırladığımız ürün ve hizmet paketleriyle onlara özel çözümler geliştirdik. DRD’nin bireylere sunduğu avantajları değerlendirerek, daha kapsamlı ve hekimlere özel avantajlardan 90 bin üyesinin yararlanması için, bu işbirliği ortamını sağlayan başta TTB Merkez Konseyi Başkanı Dr. Bayazıt İlhan’a ve çok değerli yönetim kurulu üyelerine, bu vesileyle teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

2’inci El otomobil piyasasında önemli bir yeri olan “Doktordan 2’inci el otomobil” tanımının bu hizmet sonrasında zamanla hızla azalacağını söyleyen Ersoy, “Hekimlerimiz artık satın alma yerine uzun dönem kiralamayı tercih edecekler. TTB işbirliği ile Türkiye’nin dört bir yanında insanımızın sağlığı için gece gündüz çalışan, çabalayan hekimlerimizin hayatlarını kolaylaştıracak bir projeye imza atıyor olmak, yüzde yüz yerli sermayeli şirketimiz için büyük bir önem taşıyor. Önümüzdeki dönemde, TTB ile olan işbirliğimiz gibi, benzer ve değer yaratan başka işbirliği projelerimizi, farklı meslek grupları için de gerçekleştirme isteğimiz ve hedefimiz var” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim