• Konya20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Divan Kurulu Toplantısını Terk Etti
2015-12-09 18:00:05

Divan Kurulu Toplantısını Terk Etti

"Kardeşiniz madem bu kadar becerikliydi, yönetime neden almadınız?"Ayhan Özmızrak adlı üyenin, kardeşi Mehmet Özbek için, "Madem bu kadar çalışkan...
"Kardeşiniz madem bu kadar becerikliydi, yönetime neden almadınız?"

Ayhan Özmızrak adlı üyenin, kardeşi Mehmet Özbek için, "Madem bu kadar çalışkan ve becerikliydi, neden yönetime almadınız?" diye sormasına sinirlenen kulüp başkanı Dursun Özbek, toplantıyı terk etti.

 

Galatasaray Kulübü'nün bugün yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda gergin anlar yaşandı.

 

ÖZBEK KÜRSÜYE ÇIKTI, UEFA KONUSUNDA BİLGİ VERDİ

 

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen toplantının başında üyelere hitape eden kulüp başkanı Dursun Özbek, finansal fair play kriterleriyle ilgili olarak hafta başında UEFA yetkilileri ile İsviçre'de yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi.

 

UEFA'dan alınan 2 yıllık ek süre içinde de istenilen iyileştirmenin sağlanamadığını anlatan Özbek, "Biz, yeni bir yönetim olarak geçmişten gelen bu zararları, önümüzdeki 3 sene içinde UEFA kriterlerine uygun seviyeye getireceğimiz konusunda rapor sunup, sözlü olarak da anlattık. Raporu çok pozitif buldular" diye konuştu.

 

AYHAN ÖZMIZRAK BOMBALAMAYA BAŞLADI

 

Özbek'in konuşmasının ardından söz alan divan kurulu üyesi Ayhan Özmızrak, Galatasaray Yönetim Kurulu'na sert eleştirilerde bulundu. Özbek yönetiminin son günlerdeki icraatlarına değinen Özmızrak, şunları söyledi:

 

"AYSAL'I DEĞİL YALMAN'I ÖRNEK ALIN"

 

"Sayın Başkan UEFA'yı bilgilendirdiniz tamam da biraz bizi bilgilendirseniz. Galatasaray nasıl bir yola gidiyor? Antrenmanda hoca kovmak moda oldu. Hocaya soğuk iseniz daha önce görevine son verseydiniz. Bu aldığınız örnek Ünal Aysal'dan antrenmanda SMS ile antrenör kovmak. Eğer bir başkanı örnek alacaksanız Alp Yalman'ı örnek alın ve kulübü borçsuz teslim edin. 

Mayıs ayında listenize almadığınız kardeşiniz Mehmet Özbek'i Florya'da futbol ve Sportif A.Ş'nin başına getirdiniz. Madem öyle listenize alsaydınız."

 

Özmızrak'ın bu sözlerine sinirlenen başkan Özbek, divan kurulu üyelerinin şaşkın bakışları arasında toplantı salonunu terk etti ve daha sonra arabasına binip Galatasaray Lisesi'nden ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim