• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Devlet Fuat Avni’nin kim olduğunu biliyor”
2016-01-24 18:45:02

"Devlet Fuat Avni’nin kim olduğunu biliyor”

Siber Savaş uzmanı ve 'Ayyıldız Tim' adlı kitabın yazarı olan Mehmet İshal Telli, twitter fenomeni Fuat Avni'nin kimliği ile ilgili ilginç iddiada bulundu.Siber...
Siber Savaş uzmanı ve 'Ayyıldız Tim' adlı kitabın yazarı olan Mehmet İshal Telli, twitter fenomeni Fuat Avni'nin kimliği ile ilgili ilginç iddiada bulundu.

Siber savaş uzmanı ve ‘Ayyıldız Tim’ kitabının yazarı olan Mehmet İshak Telli’den tartışma yaratacak açıklamalar! Sosyal medya fenomeni olan Fuat Avni’nin kimliğini devletinde kendilerinin de bildiğini söyleyen Mehmet İshak Telli Fuat Avni’yle ilgili şunları söyledi:

 

“DEVLET FUAT AVNİ’NİN KİM OLDUĞUNU NET ŞEKİLDE BİLİYOR”

 

“Birincisi Twitter kesinlikle bu insanın bilgisini vermedi. İkincisi ise bu kişi VPN yani ip değiştirici kullanıyor. Ancak tüm bunlar Fuat Avni’nin asıl kimliğinin bilinmediği anlamına gelmez. Bildiğim kadarıyla son 8-10 aydır devlet Fuat Avni’nin kim olduğunu çok net şekilde biliyor, izliyor. Ayyıldız Tim de bana bu kişinin kim olduğunu bildiklerini söylediler. Hatta seçimlerden sonra yazmayı kesmesi de deşifre çok fazla deşifre olmasından kaynaklanıyor.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim