• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arena Bilgisayar, Kaspersky Yetkili Distribütörü Oldu
2016-01-18 16:30:04

Arena Bilgisayar, Kaspersky Yetkili Distribütörü Oldu

Türkiye’nin teknoloji devi ARENA, yeni yönetim modeli “Arena Value” ve uzman kadrosu ile katma değerli hizmetler sunmaya devam ediyor.Yapılan Anlaşma...
Türkiye’nin teknoloji devi ARENA, yeni yönetim modeli “Arena Value” ve uzman kadrosu ile katma değerli hizmetler sunmaya devam ediyor.

Yapılan Anlaşma ile Arena, Kaspersky Small Office Security - KSOS Ürünlerinin Tek Distribütörü Oldu.

Türkiye’nin teknoloji devi ARENA, yeni yönetim modeli “Arena Value” ve uzman kadrosu ile katma değerli hizmetler sunmaya devam ediyor.

 

Uçtan uca kurumsal çözümler sunma anlayışı ile ürün gamına dünyanın en güçlü üreticilerini dahil etmeye devam eden Arena Value, Güvenlik ve Antivirüs Yazılımları konusunda lider Kaspersky ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

 

Arena Bilgisayar Yazılım ve Güvenlik Grup Müdürü Musa Hasap, bu önemli anlaşma ile ilgili olarak;Arena Value olarak, %80’i mühendislerden oluşan teknik kapasitesi yüksek güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulabilecek her noktada hem iş ortaklarımıza hem de iş ortaklarımızın müşterilerine tam hizmet sunuyoruz. Dünya’da ve Türkiye’de sunduğu güvenlik çözümleriyle dikkat çeken Kaspersky ile iş ortaklarımıza ve müşterilerine yeni çözümler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Arena Value olarak bu anlaşma ile Kaspersky ürünlerinin Türkiye’nin tüm illerine en hızlı şekilde ulaştırılmasına destek olacağız. 20 yılı aşkın Arena deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz ile Kaspersky’e değer katacağımıza inanıyoruz.

 

KOBI odaklı bakış açımız ve KOBI ekibimiz ile iş ortaklarımıza, bulut teknolojileri ve güvenliği alanında ihtiyaç duyabilecekleri her konuda destek sağlıyor ve işlerini bu yönde geliştirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Kaspersky iş ortaklarımıza değer sağlayacağımız önemli bir gücü ve motivasyonu bizlere sağlıyor. Bu anlaşmanın iş ortaklarımıza ve sektörümüze hayırlı olmasını dilerim”dedi.

 

Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk ise, konuyla ilgili şunları söyledi: "Türkiye'de 3 milyona yakın küçük ölçekli firma olduğunu göz önüne aldığımızda Arena ile olan iş birliğimizin önemi ortaya çıkıyor. Sadece bu kategoriye özel olarak geliştirdiğimiz Kaspersky Small Office Security - KSOS sayesinde küçük ölçekli firmalar uçtan uca bilgi güvenliğini garanti altına alacaklar. Ürünümüz KSOS-4 internet güvenliğinin yanı sıra kriptolama, veri yedekleme ve kurtarma, finansal veri güvenliği, parola yönetimi, bulut desteği ve kullanıcı dostu kontrol merkezi özelliklerini içermektedir. Bu işbirliğinden 2016 yılında Arena'nın yaygın bayi ağı üzerinden yaklaşık 25 bin küçük ölçekli şirkete ürünümüzü sunmayı bekliyoruz. Ayrıca 4milyon dolar ciro elde etmeyi hedefliyoruz. 3 yıl içinde ise yıllık 100 bin son kullanıcıya erişmeyi planlıyoruz.’’

 

 

Arena nedir? 

Arena A.Ş., Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketidir. Arena'nın amacı, tedarikçi ve bayilerinin teknoloji ürünlerini etkin ve verimli olarak tüketiciye ulaştırabilecekleri bir hizmet platformu sağlayarak yatırımcı değerini artırmaktır. Arena, teknoloji tedarik ağındaki konumu ve şirketin kurulduğu günden beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle Türkiye teknoloji pazarının lider şirketi olarak tanınmıştır. Arena, 400’den fazla dünya markasının ürünlerini 10.000'in üzerinde aktif satış noktası aracılığıyla tüketiciye ulaştırmaktadır. Hewlett Packard, Samsung, Dell, Lenovo, Asus, Acer, EMC, Microsoft, Huawei, Philips, Seagate, Gigabyte, Symantec, Kaspersky, Avaya, Ruckus ve SanDisk Arena’nın pazara sunduğu markaların bazılarıdır.

 

Kaspersky nedir?

Kaspersky Lab dünyanın en hızlı büyüyen siber güvenlik şirketlerinden biri ve en büyük özel siber güvenlik şirketidir. Şirket, uç nokta kullanıcıları için güvenlik çözümleri sunan dünyanın en büyük dört tedarikçisi arasında yer almaktadır (IDC, 2014). 1997 yılından itibaren Kaspersky Lab siber güvenlik dalında bir yenilikçi olmuştur ve büyük kurumlar, KOBİ'ler ve tüketiciler için etkili dijital güvenlik çözümleri ve tehdit istihbaratı sunmaktadır. Kaspersky Lab dünya çapında yaklaşık 200 ülkede ve bölgede faaliyette bulunan uluslararası bir şirkettir. Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky Lab teknolojileriyle korunmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.kaspersky.com.tr.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim