• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
7 KADIN, 7 ERKEK, AYNI EVDE!
2016-02-08 19:45:02

7 KADIN, 7 ERKEK, AYNI EVDE!

7 kadın ve 7 erkekten oluşan 14 yarışmacı, her şeyi geride bırakarak yeni bir hayata ‘merhaba’ dedi!Show TV’nin yepyeni yarışma programı “Yeni...
7 kadın ve 7 erkekten oluşan 14 yarışmacı, her şeyi geride bırakarak yeni bir hayata ‘merhaba’ dedi!

Show TV’nin yepyeni yarışma programı “Yeni Bir Hayat” seyircisi ile buluştu. Birbirinden farklı 7 kadın ve 7 erkekten oluşan 14 yarışmacı, her şeyi geride bırakarak yeni bir hayata ‘merhaba’ dedi! Türkiye’nin en özel jürisi ile giyinmeden yemek yemeye, danstan yürüyüşe bütün her şeyi en baştan öğrenecek olan yarışmacılar, ilk kez kendilerini anlattı.

 

 

 

Sunuculuğunu Şebnem Kısaparmak’ın üstlendiği, jüri kadrosunda Cengiz Abazoğlu, Ebru Şallı ve Tan Sağtürk’ün yer aldığı “Yeni Bir Hayat”, birbirinden özel yarışmacıları ile Show TV’de! 14 farklı hayat.. 14 farklı hikaye.. Hepsinin ortak noktası ise yeni bir hayat istiyor olmaları. Kendilerini hayata yeniden hazırlamak isteyen yarışmacılar aynı evde ortak bir amaçla buluştu.

 

 

 

İŞİN UZMANLARIYLA MUHTEŞEM BİR EĞİTİM!

 

Spor, dans, moda ve daha pek çok konuda kendilerine yardımcı olacak eğitmenler eşliğinde yepyeni bir hayata sahip olacaklar. Eğitmenlerinin yanı sıra Tan Sağtürk, Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı gibi profesyonel jüri üyelerinin yönlendirmeleri ile haftanın finaline hazırlanacaklar. Cengiz Abazoğlu her hafta yeni bir konsept belirleyip yarışmacıların moda konusundaki gelişimlerini takip edecek. Tan Sağtürk yarışmacılara uygun dans türlerini belirleyip eğitmenler ile birlikte onları dans performanslarına hazırlayacak. Ebru Şallı ise yarışmacıları beslenme ve spor konusunda yönlendirip onlara eğitimler vererek gelişimlerini destekleyecek.

 

EŞLEŞMELER TAMAMLANDI!

 

Yeni Bir Hayat’ın yarışmacıları arasında; Ela Yazıcı, Musa Kaya, Yasemin Erol, Burak Yazıcı, Ece Gür, İzzet Kağıt, Canan Barutçu, Serdar Budak, Havva Cingöz, Oktay Saldıray, Dilara Cansu Öz, Kemal Erek, Yeliz Fil, Fevki Kılıç yer alıyor. Yarışmanın ilk bölümünde ise yarışmacılar birbirleriyle eşleşti. Birbirleriyle eşleşen yarışmacılar Yeni Bir Hayat’a beraber hazırlanacaklar. Eşleşen yarışmacılar; “Dilara-Kemal, Yeliz-Musa, Yasemin-Fevki, Canan-Burak, Ece-Oktay, Ela-Serdar, Havva-İzzet” oldu.

 

HER HAFTA 2 KİŞİ ELENECEK!

 

Her haftanın finalinde 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı eve veda edecek. Her pazartesi yeni gelen 2 yarışmacı eşliğinde bu değişim serüveni Şebnem Kısaparmak'ın eşsiz sunumuyla hız kesmeden devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim