• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
500 finansal danışmanı işe alınacak!
2016-01-25 14:45:02

500 finansal danışmanı işe alınacak!

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lider şirketi AvivaSA, 2016'da 500 finansal danışmanı işe alacak. Adaylar, AvivaSA'nın yeni uygulaması...
Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lider şirketi AvivaSA, 2016'da 500 finansal danışmanı işe alacak.

 Adaylar, AvivaSA'nın yeni uygulaması "Kariyerini Biriktirmeye Başla" platformu aracılığıyla hızlı ve kolay başvuru yapabilecek.

 

 

 

 

2015 yılını devlet katkısı dahil 9 milyar TL’yi aşkın fon büyüklüğü ve sektör lideri olarak tamamlayan AvivaSA'nın CEO'su Meral Eredenk Kurdaş, "Büyümemize yeni kadrolarla hız kazandıracağız" dedi.

 

 

 

Türkiye’de sektörünün en büyük direkt satış kadrosuna sahip olan AvivaSA, 2016'da, ülke çapındaki müdürlükleri ile şubelerinin bulunduğu bölgelerde görevlendirmek üzere 500 yeni finansal danışman için istihdam yaratacak. Mülakatları başarıyla tamamlayan adayların, finansal danışman olabilmesi için gereken temel eğitim programı ve Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Sınavı bedelini de AvivaSA karşılayacak.

 

 

 

Meral Eredenk Kurdaş: Sektöre 11 bin751 lisanslı finansal danışman kazandırdık

 

AvivaSA CEO'su Meral Eredenk Kurdaş yaptığı açıklamada; bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün yakaladığı hızlı büyümeyi sürdürdüğüne dikkat çekerek, şöyle dedi: “AvivaSA olarak, 2015 yılını devlet katkısı dahil 9 milyar TL’yi aşkın fon büyüklüğü ve sektörümüzün lideri olarak tamamladık. Bu güçlü büyümemizi 2016’da da devam ettirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda, satış kadrolarımızı yeni alımlarla güçlendireceğiz. Sektörümüz özellikle gençler için çok cazip iş fırsatları sunuyor. Bireysel emeklilik sektörüne 2004 yılından buyana 11 bin 751 lisanslı finansal danışman kazandırdık. Bu sayıyı önümüzdeki yıllarda yapacağımız alımlarla daha da yükselteceğiz. AvivaSA ailesine katılan finansal danışmanlarımızı; yetkinliklerini artıracakları, iletişim ve satış becerilerini geliştirecekleri eğitimlerle de destekleyeceğiz.”

 

 

 

 

Hangi şartlar aranıyor?

 

AvivaSA, finansal danışmanlık için başvuracak adaylarda lisans ya da bireysel emeklilik mevzuatı ile belirlenen meslek yüksekokulu bölümlerinden mezun olma şartı arayacak. Adaylarda ayrıca; başarı odaklılık, yüksek etkileme ve ikna yeteneği, etkin müşteri ve duygu yönetimi yetkinlikleri de arayan AvivaSA, bu özelliklere sahip adayları yetkinlik envanteri ve yetkinlik bazlı mülakat yöntemleri ile değerlendirecek.

 

 

 

“Kariyerini Biriktirmeye Başla” platformu ile hızlı ve kolay başvuru imkanı

 

Satış pozisyonlarında çalışmak isteyen adaylar, AvivaSA’nın İnsan Kaynakları Facebook sayfası üzerinden yeni hayata geçirdiği "Kariyerini Biriktirmeye Başla" platformu aracılığıyla hızlı ve kolay başvuru yapabilecek. Adaylar, www.avivasa.com.tr ve facebook.com/AvivaSAIKariyer adresinden veya kariyer siteleri üzerinden de başvuruda bulunabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Konya Not | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim